درباره نیلتک

شرکت نیلتک مبین به عنوان یکی از شرکت های فعال در حوزه تصفیه آب و فاضلاب به ویژه طراحی، مشاوره، تامین و اجرای سیستم های اسمز معکوس و با تکیه بر دانش چندین ساله تیم فنی خود در حوزه اصلاح فرآیند های شیمیایی این صنعت که منجر به بهبود عملکرد، افزایش تولید و کاهش هزینه های جاری بهره برداری از تاسیسات نمک زدایی می شود فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده است و ارائه خدمات مهندسی و علمی به مشتریان بزرگی همچون تاسیسات نمک زادیی شهر سیریک و شرکت فولاد خوزستان را در کارنامه دارد که بر اساس خدمات ارائه شده به ایشان هزینه های جاری هر دو مجموعه کاهش یافته و روند تولید بهبود پیدا کرده است.

در حال حاضر خدمات این شرکت را می توان به بخش های طراحی و ساخت، مشاوره، تامین و بهره برداری و تامین و نگه داری دسته بندی نمود. این شرکت توانسته است با ارائه خدمات دقیق فنی و مهندسی در پروژه های مختلف گام موثری در افزایش تولید و بهبود راندمان پروژه ها و کاهش هزینه های جاری ایشان بردارد.

همچنین با توجه به کاستی های موجود در حوزه تعمیرات تجهیزات صنعت آب و فاضلاب این شرکت با راه اندازی واحد تخصصی موتور های دوار اقدام به ارائه خدمات تعمیرات انواع پمپ های آب در سایز ها و کاربری های مختلف شده است که این مهم نیز توانسته است در بسیاری از پروژه ها هزینه های تعویض تجهیزات را به حداقل برساند. ما در نیلتک با اتکا به تجربه چندین ساله در حوزه آب و انرژی توانسته ایم راهکار های مهندسی شده و با بیشترین حد بهره وری را برای مشتریان خود آماده نماییم و امید آن داریم که در آینده تلاش های شبانه روزی همکاران ما در نیلتک منجر به ارتقاء بهره وری در سایر پروژه های صنعت آب در ایران شود.